Naprawy drobne złota rączka

Jaka pogoda nad morzem majówka 2024


Chociaż do majowego długiego weekendu pozostało jeszcze sporo czasu, to są już pierwsze prognozy pogody nad morzem na majówkę 2024.

Majówka nad morzem to tradycyjnie pierwszy majowy długi weekend, jednak majówki można spokojnie organizować przez cały miesiąc. Pierwsze prognozy meteorologiczne już przewidują jaka może być pogoda nad morzem majówkę.

Długi majowy weekend nad morzem 2023

W tym roku mamy szczególnie korzystny kalendarz i długi weekend potrwa aż 5 dni. 1 maja wypada w środę, 3 maja w piątek, więc biorąc 1 dzień wolnego zyskamy 5 dni wolnych od pracy. Jeżeli weźmiecie 3 dni wolnego to możecie liczyć na 9 dni wolne. Z pewnością wiele obiektów noclegowych przygotuje w tym okresie ciekawe oferty.

Majówka 2024 pogoda nad morzem

Według meteorologów w pierwszy majowy weekend pogoda będzie słoneczna i bez deszczu. Niestety tak dobrych wieści nie mamy w kwestii temperatury, bo w tym czasie temperatury powietrza będą oscylować wokół 14 stopni Celsjusza. Nie można również wykluczyć wiatru z kierunku północno-wschodniego.

Należy wyraźnie podkreślić, że prognozy długoterminowe są nieprecyzyjne, więc szybko się zmieniają. W naszym regionie pogoda jest bardzo dynamiczna, dlatego mamy nadzieję, że im bliżej maja, tym prognozy będą korzystniejsze.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *