Naprawy drobne złota rączka

Nowa atrakcja, która przyciąga tłumy.


Weekendy to czas, gdy wieża widokowa przyciąga prawdziwe tłumy. Najnowsza atrakcja turystyczna w naszym regionie okazała się strzałem w 10.

Powstające atrakcje turystyczne są coraz ciekawsze. Co ciekawe już nie muszą być nad samym morzem. Najnowsza atrakcja w naszym regionie, czyli wysoka wieża widokowa, chociaż jeszcze nie została oficjalnie otwarta, już przyciąga tłumy. My również zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca, tym bardziej, że aktualnie można wejść na wieżę za darmo.

Wolin od lat słynie z Festiwalu Wikingów, jednak w ostatnim okresie zrealizowano tam szereg nowych inwestycji, które podnoszą turystyczną atrakcyjność tego miasteczka. Najnowszą inwestycją, która już zdobyła wiele pozytywnych opinii jest wieża widokowa w wolińskim amfiteatrze. Konstrukcja o wysokości 32m wykonana jest z drewna modrzewiowego. Jeżeli chcecie dostać się na szczyt drewnianej wieży, to musicie pokonać ścieżkę blisko pół kilometra drewnianych pomostów.

Może warto pomyśleć o takiej wieży w gminie Rewal? Z pewnością widoki by były jeszcze ciekawsze. Podobna wieża powstała w sąsiadującym ze Świnoujscie Heringsdorfie. Chociaż tam wejście jest płatne to wraz z wieżą wybudowano ścieżkę wśród drzew oraz zaplecze gastronomiczne. Widok na wzburzone morze robi niesamowite wrażenie, a konstrukcja delikatnie się chwieje pod naporem wiatru.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *