Naprawy drobne złota rączka

Hotel Gołębiewski w Pobierowie: nakaz wstrzymania prac


Kolejne złe informacje docierają z budowy hotelu Gołębiewski w Pobierowie. Ze względu na samowolę budowlaną Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Gryficach wydał nakaz wstrzymania prac na budowie.

Problemy Hoteli Gołębiewski z nadzorem budowlanym nie są nowością, a bardziej tradycją – twierdzi jeden z urzędników. Rzeczywiście w internecie można znaleźć wiele informacji na ten temat, nawet takich o nakazach rozbiórnki.

Jak się okazuje nie ominęło to inwestycji w Pobierowie. Chodzi o baseny zewnętrzne.

Wstrzymanie prac – taką decyzje w sprawie budowy kompleksu pięciu basenów zewnętrznych hotelu Gołębiewski podjął Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Gryficach. Okazuje się, że baseny stanęły bez wymaganego pozwolenia na budowę.

Przedstawiciel inwestora zaskarzył wszystkie 5 decyzji. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Szczecinie już pierwszą ze skarg oddalił. Inwestorowi pozostaje jeszcze zaskarżenie wyroku do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Ile to już razy media informowały o otwarciu hotelu Gołębiewski w Pobierowie? Realnie patrząc na sytuację jego otwarcie w 2024 roku stoi pod dużym znakiem zapytania.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *