Naprawy drobne złota rączka

Nadmorska kolejka zaprasza na świąteczne przejażdżki


Od drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia do Sylwestra Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza do skorzystania z zimowych przejażdżek po wąskotorowym szlaku. W świątecznym okresie przewozowym obowiązywać będą promocyjne ceny.

Świąteczne kursy nadmorskiej wąskotorówki stały się już tradycją w gminie Rewal. W ramach zakończonej w 2014 r, rewitalizacji wagony zostały wyremontowane, uszczelnione i wyposażone w ogrzewanie. Dziś pasażerowie mogą podróżować zabytkowymi składami w komfortowych warunkach nawet przy minusowych temperaturach. Mamy nadzieję, że w tym roku zimowa aura okaże się łaskawsza, niż w ostatnich latach i zamiast zmoczyć deszczem, poprószy białym puchem.

Zimowa przejażdżka nie tylko dla turystów.

Zachęcamy do skorzystania z zimowej oferty Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej i zorganizowania rodzinnej wycieczki po wąskich torach nie tylko turystów, ale również mieszkańców Gminy Rewal i Powiatu Gryfickiego, którzy w sezonie letnim nie zawsze mają czas, by przejechać się kolejką. Dzięki świątecznym kursom, nadmorską wąskotorówką będzie można wygodnie dotrzeć do lokalnych atrakcji turystycznych, takich jak latarnia morska, Park Miniatur Latarni Morskich w Niechorzu, czy ruiny kościoła w Trzęsaczu lub po prostu odwiedzić rodzinę i przyjaciół w nadmorskich miejscowościach. Będzie to na pewno dobra alternatywa dla transportu publicznego, tym bardziej, że w tym roku Nadmorska Kolej Wąskotorowa przygotowała świąteczną promocję na bilety przejazdowe.

Specjalny rozkład jazdy.

W okresie świątecznym, od 26 do 31 grudnia 2023 r. pociągi kursować będą według specjalnego rozkładu jazdy, który dostępny będzie na stronie internetowej www.kolej.rewal.pl oraz na dworcach kolei wąskotorowej w gminie Rewal. Przez 6 dni pociągi wyjeżdżać będą o godz. 9:55 ze stacji Gryfice Wąsk., a następnie, po dotarciu do Trzęsacza kursować będą trzykrotnie na trasie Trzęsacz – Pogorzelica – Trzęsacz. Ostatni kurs o godz. 15:55 z Pogorzelicy będzie kursem powrotnym do Gryfic.

Świąteczna promocja.

Aby zachęcić turystów i mieszkańców do skorzystania z zimowej oferty, Nadmorska Kolej Wąskotorowa przygotowała świąteczną promocję. Bilety w cenach: 10 zł – bilet w jedną stronę oraz 15 zł – bilet tam i z powrotem, będzie można nabyć u konduktora w pociągu. Płatność gotówką lub kartą płatniczą. Dzieci do 4 roku życia pojadą jak zawsze za darmo.

Serdecznie zapraszamy, życząc wszystkim udanych, białych świąt.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *